http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_242/ognisko_na_zakoczenie_roku08.jpgW czwartkowe popołudnie 26.06.2014 r. w internacie. odbyło się ognisko na zakończenie roku dla wychowanków wszystkich grup. Organizatorem ogniska była p. K. Bubieniec przy pomocy najstarszych wychowanków.

Przyroda obdarzyła nas piękną pogodą wiec mogliśmy wesoło bawić się na świeżym powietrzu i zjeść na kolację pyszne pieczone kiełbaski.

Następnie odbyły się rozgrywki w piłkę balonową, w których wszyscy okazali się zwycięzcami. W nagrodę otrzymali upominek w postaci „słodkiego wakacyjnego cukierka”, aby podczas letniego wypoczynku miło wspominać wspólne chwile. Kolejne ognisko i wesoła zabawa już w przyszłym roku szkolnym. Zdjęcia

Do zobaczenia !!!