http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_253/wycieczka_do_warszawy01.jpgW dn. 25.09.2014r. grupa 38 wychowanków naszego Ośrodka wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce do stolicy. Zwiedzanie Warszawy w towarzystwie sympatycznej pani przewodnik rozpoczęliśmy od Punktu Widokowego na Stadionie Narodowym. Wrażenia z pobytu w tym miejscu były niezapomniane. Kolejnym punktem programu naszej wycieczki było słynne warszawskie ZOO, w którym obejrzeliśmy wiele ciekawych gatunków zwierząt i ptaków, również tych egzotycznych. Najbardziej podobały się nam słonie, małpy i lwy i to przy ich wybiegach spędziliśmy najwięcej czasu.

W każdym ze zwiedzanych miejsc robiliśmy pamiątkowe zdjęcia, a nasza pani przewodnik opowiadała nam ciekawostki związane z nimi.

W centrum Warszawy zjedliśmy smaczny obiad i pełni nowych sił wyruszyliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Obejrzeliśmy zgromadzone tam zbiory i eksponaty oraz poznaliśmy historię Warszawy w okresie II wojny światowej. Mieliśmy również możliwość zakupu ciekawych, unikalnych pamiątek.

Podczas jazdy po mieście naszym wycieczkowym autokarem mijaliśmy po drodze wiele ciekawych miejsc i zabytków np. Pałac Kultury i Nauki, Stare Miasto i wiele innych.

Nasza wycieczka dobiegła końca. Zmęczeni ale zadowoleni i pełni nowych, ciekawych wrażeń wróciliśmy do Sokółki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć