http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/wystawa_na_pltnie1.jpgW ramach kontynuacji wieloletniej współpracy z Oddziałem dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce w zakresie promowania twórczości plastycznej, w październiku została wyeksponowana wystawa prac plastycznych wykonanych przez wychowanków internatu SOSW w Sokółce ph. „Kolorowy świat na płótnie”.
Podczas tworzenia dzieci miały możliwość rozwijać swoje zainteresowania i talenty w kierunku aktywności plastycznej.Prace zostały wykonane techniką malarską na płótnie podczas zajęć świetlicowych i z zakresu czasu wolnego pod kierunkiem wychowawcy internatu p. E. Wińskiej. Podczas tworzenia dzieci miały możliwość rozwijać swoje zainteresowania i talenty w kierunku aktywności plastycznej.

Osobami współpracującymi z Oddziałem dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce są wychowawcy internatu p. K. Bubieniec i p. B. Boguszewska.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/wystawa_na_pltnie2.jpg