http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_258/noc_filmowa_6.jpg

W dn. 23-24.10.2014r. w godz. 21.00-6.00 w internacie SOSW odbyła się „Noc Filmowa”, w której wzięli udział najstarsi wychowankowie ze wszystkich grup wychowawczych. Celem tego przedsięwzięcia było: rozwijanie zainteresowania wychowanków filmem, poszerzanie wiedzy z zakresu filmu, integracja wychowanków podczas wspólnego oglądania, wyrabianie umiejętności wyboru oglądanych filmów adekwatnie do wieku i zainteresowań, rozbudzanie ciekawości poznawczej. W świetlicy szkolnej, która zamieniła się tego wieczoru w salę kinową, zebrali się wychowankowie wyposażeni w koce, poduszki i materace, aby do godzin porannych oglądać ulubione filmy przygotowane przez organizatorkę - p. B. Żółtko. Jak w prawdziwym kinie nie zabrakło słodkich przerywników umilających czas, w postaci paluszków, chrupek i oczywiście popcornu. Wszyscy miło spędziliśmy ten wieczór oglądając: „Taxi 4”, „Nietykalni”, „Szybcy i wściekli”, „Podróż za jeden uśmiech”, „Chłopaki nie płaczą”, „Hot Szots 2”, „Taxi 3”.

Podczas emisji filmów wszystkim uczestnikom towarzyszyły niezwykłe emocje, przeżycia i napięcie związane z rozwojem filmowej akcji. Po zakończonym wielogodzinnym seansie, zmęczeni i śpiący kinomani ruszyli do swoich łóżek na zasłużony wypoczynek. Zdjęcia