http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_263/zdjcie0044.jpgOd lat nasz ośrodek jest związany ze Stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne. Ale co o nich wiemy? Żeby się o tym przekonać 21.10.2014r Klub Sportowy „Sokół” O.S. – p. Elżbieta Margielewicz i  p. Małgorzata  Zarachowicz zorganizowały Turniej wiedzy o sporcie ph Olimpiady Specjalne. Wzięli w nim udział uczniowie szkoły SPU, GU, PdP. Losowali pytania i odpowiadali na nie. Pytania dotyczyły historii OS, aktualnych wydarzeń oraz działalności Klubu Sportowego „Sokół” O.S. w naszym ośrodku.

Wszyscy uczniowie przygotowani przez wychowawców klas dobrze odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania.
Druga część turnieju polegała na wykonaniu jeżyka – symbolu - logo MATP. Powstały piękne prace, można je obejrzeć na wystawie w holu. W nagrodę uczniowie otrzymali dyplomy, słodycze, upominki. Zdjęcia

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i umiejętności plastycznych!