http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_271/andrzejki_2014_025.jpgW przygotowaniu tegorocznego wieczoru wróżb andrzejkowych w internacie w dn. 27.11.2014r. włączyli się aktywnie wychowankowie biorący udział w „Zajęciach z dramą”, „Zajęciach usprawniających manualnie” oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Internatu pod kierunkiem wychowawców p. Katarzyny Bubieniec i Beaty Boguszewskiej.
Tajemniczy Wróżbita z uczniem oraz Czarownice zaprosili wszystkich uczestników do udziału w Andrzejkach. Imprezę rozpoczęły Czarownice prezentacją i nauką tańca „Chocolate choco choco”, który bardzo wszystkim się spodobał. Wesoło bawiliśmy się też w tańcu „Przejdź pod miotłą czarownicy”.

W doskonałym nastroju rozpoczęlismy wieczór wróżb i magicznych przepowiedni. Każdy ciekawy, co może go czekać w przyszłości skorzystał z usług wróżbity i jego ucznia. W przerwach wróżb i zabawy dyskotekowej, przedstawicielki Młodzieżowej Rady Internatu przybliżyły ludowe tradycje, z których wywodzą się Andrzejki.

Hitem imprezy okazał się kilkakrotnie powtarzany taniec „Chocolate”, a największą niespodzianką słodki poczęstunek wyczarowany przez Wróżbitę i jego ucznia, którego rolę doskonale odegrał wychowanek Mirosław Muciuś.

Wszystkie działania wychowanków pod czujnym okiem organizatorów zaowocowały wspaniałą zabawą w miłej i radosnej atmosferze. Zdjęcia