http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_272/dscn1589.jpg„Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.”

Dzień Nauczyciela w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym był dniem wyjątkowym dla nauczycieli, pracowników, jak również dla uczniów Ośrodka.
O godz. 10.00 w świetlicy szkolnej rozpoczęła się część oficjalna obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkich zebranych powitała pani Dyrektor, złożyła życzenia, wręczyła nagrody i dyplomy zaangażowanej kadrze Ośrodka. Uczniowie w krótkim wystąpieniu podziękowali wszystkim pracownikom Ośrodka za trud, życzliwość i zaangażowanie w pracę na rzecz wychowanków oraz wręczyli wszystkim pracownikom kwiaty.

Do słów podziękowania dołączyła  krótkim wystąpieniem przedstawicielka organu prowadzącego – pani Katarzyna Nowak.

Atrakcją uroczystości okazało się wystąpienie uczniów, którzy pod kierunkiem organizatorów przygotowali część artystyczną zawierającą pokaz polskich tańców regionalnych. W pięknych ludowych strojach uczniowie zaprezentowali poloneza, mazura, krakowiaka i kujawiaka. Występ bardzo się podobał, o czym świadczył gorący aplauz i prośby o bis.

Organizatorzy zadbali, aby dalszy ciąg Dnia Nauczyciela również dostarczył przyjemności zarówno nauczycielom, pracownikom, zaproszonym gościom jak i uczniom. Nauczyciele spotkali się na sali gimnastycznej częstując się przygotowanym, we współpracy z rodzicami, poczęstunkiem. W tym czasie uczniowie bawili się w świetlicy szkolnej przy muzyce „na żywo” granej przez zaprzyjaźniony zespół muzyczny.

Cały dzień upłynął w przyjemnej atmosferze, a uśmiech i zadowolenie na twarzach wszystkich świadczył o tym, że organizatorzy zadbali aby ten dzień był rzeczywiście wyjątkowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.