http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_273/wp_20141118_003.jpg18 listopada  2014 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Ośrodka. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie. Do rywalizacji w kategorii I przystąpiło 16 zawodników, natomiast w kategorii II wystartowało 12 uczestników.

I kategoria: klasy SPU, GU, PDP - sędzia p. Lucyna Taudul
II  kategoria: klasy SPL, GL, ZSZ - sędzia p. Dorota Kozaczyńska

Sędziowie czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się wszystkim. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. System pucharowy do dwóch przegranych ostatecznie wyłonił zwycięzców: Na podium stanęli:

I kategoria

I miejsce: Wojciech Karpowicz

II miejsce: Renata Furman

III miejsce: Adam Czebak

kategoria II

I miejsce: Sebastian Nadolny

II miejsce: Mariusz Radkiewicz

III miejsce: Ewa Kasiańczuk

I miejsca nagrodzone zostały pucharami, miejsce II i III - dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszam do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych. Zdjęcia

Dorota Kozaczyńska