http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_275/sdc16484.jpgAndrzejki, znane też jako Jędrzejki lub Jędrzejówki, to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię świętego Andrzeja. Nasi uczniowie spotkali się 28 listopada 2014r., by wspólnie hucznie i radośnie bawić się w tym jedynym dniu w roku.

Andrzejki to doskonały czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując wróżby andrzejkowe, a także różnego rodzaju atrakcje: zabawy i konkursy.

W trakcie uroczystości nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy, dzięki czemu wszyscy doskonale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego, tajemniczego dnia można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni, wziąć udział w niejednym konkursie.

Andrzejki minęły w mgnieniu oka, ale czar wspomnień pozostanie na długi czas… Zdjęcia

Organizator: Elżbieta Szomko