http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_279/mikoajk8.jpgW dn. 04.12.2014r. Młodzieżowa Rada Internatu pod przewodnictwem opiekuna p. B. Tur zorganizowała Mikołajki dla całej społeczności internatu. Tego szczególnego dnia święty Mikołaj nie ominął naszego Ośrodka. Mikołajki rozpoczęły się od wspólnego ubierania choinki, która stanęła na dolnym holu w internacie. Następnie Mikołaj ze swoimi pomocnikami odwiedził wszystkie grupy wychowawcze, nie omijając żadnego z mieszkańców. Z każdym dzieckiem porozmawiał, każdego wysłuchał a wręczając słodkie niespodzianki nie pominął nikogo. I duzi i mali otrzymali wyczekiwane słodkości, choć niektórzy od świętego Mikołaja otrzymali dodatkowy prezent w postaci rózgi.

Z żalem pożegnaliśmy naszego gościa, który spieszył się by odwiedzić inne dzieci ale obiecał nam, że na pewno przyjdzie do nas w przyszłym roku. Zdjęcia