http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_278/sdc16777_t2.jpg15 grudnia 2014r. trzech uczniów SOSW w Sokółce pod opieką nauczycielek: p. Elżbiety Szomko i p. Agnieszki Ambrożko uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bądźmy bezpieczni w domu, w szkole, na podwórku”, które odbyło się w Szkole Podstawowej w Boguszach. W szeroko rozumianą tematykę bezpieczeństwa wprowadzili nas uczniowie organizatorów prezentując interesujący montaż słowno-muzyczny z niespodzianką dla wszystkich obecnych w postaci: zdrowych owoców, warzyw, jogurtów.

Dyrektor Szkoły pani Bożena Dykiel i koordynator szkolnego programu profilaktycznego „Bądźmy zdrowi i bezpieczni” pani Marta Fornal ogłosiły wyniki oraz wręczyły nagrody i dyplomy laureatom konkursu. Z naszej placówki nagrodzeni to:

  • Mirosław Muciuś – II miejsce
  • Sylwia Gilewska – III miejsce
  • Karol Ryszkiewicz – wyróżnienie
  • Dominika Kasiańczuk – wyróżnienie

Organizatorzy ugościli nas słodkim poczęstunkiem. W miłej i przyjaznej atmosferze czas upływał zbyt szybko.

Do udziału w konkursie uczniów przygotowała nauczycielka p. Elżbieta Szomko, a wyjazd do Szkoły Podstawowej w Boguszach był możliwy dzięki uprzejmości Pracowników Starostwa Powiatowego w Sokółce. Nagrodzonym gratulujemy! Zdjęcia

Elżbieta Szomko