http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_285/sdc17420.jpgW dniu 23 stycznia w przededniu ferii zimowych wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego spotkali się w świetlicy szkolnej aby przypomnieć sobie wszystkie ważne zasady dotyczące zdrowego wypoczynku. Spotkanie poprowadził funkcjonariusz KPP w Sokółce asp. Łukasz Kuryłowicz. Policjant omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegł przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach. Ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Policjant udzielili wskazówek, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Poinformował dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Przypomniał także o niebezpieczeństwach związanych z komputerem i Internetem oraz używaniem słuchawek w czasie zimowych spacerów.  Zdjęcia