http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

konkurs piosenki

22.02.12r. w naszym Ośrodku odbyła się XIV edycja wewnątrzszkolnego Konkursu Piosenki i Tańca: „Śpiewać każdy może”. Społeczność Ośrodka obserwowała zmagania  konkursowe uczniów, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w konkursie i prezentacji własnych umiejętności w kategorii: śpiew lub taniec. Repertuar był bardzo ciekawy, mogliśmy między innymi usłyszeć piosenki pt.: „Biorę urlop od Ciebie”, „Kołysanka dla nieznajomej”, „Kochałem”, „Nie daj się”, „Hej sokoły” i wiele innych. Podziwialiśmy prezentacje taneczne: układ „Wesołe dzieciaki z naszej paki”, sambę, taniec towarzyski w parze.

W trakcie obrad jury, atrakcyjne gry i zabawy poprowadził pan Łukasz Burak. Każdy chciał wziąć udział w zabawie „Zduś balon” czy „Wędrówka przez tunel”.

Oto wyniki zmagań konkursowych:

Kategorie szkół L - śpiew:

I miejsce: Kamil Sapkowski

II miejsce: Rafał Grynczel

III miejsce: Iza Matyskiem

wyróżnienie: Sylwia Żebrowska i Kamila Adamczuk

Kategoria szkół U - taniec:

I miejsce: zespół I-III SPU

II miejsce: Justyna Czaplicka

III miejsce: Sylwia Gilewska, Patrycja Jarmoszko

Kategoria szkół U – śpiew:

I miejsce: Wojciech Anikiej

II miejsce: Paweł Lenkiewicz

III miejsce: Justyna Jackiewicz

wyróżnienie: Krzysztof Drapczuk, Małgorzata Wysocka, Justyna Remba

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody – kasety magnetofonowe, plakaty oraz pocztówki zespołów muzycznych. Publiczność również nagrodzono plakatami i pocztówkami. Tradycyjnie organizatorem i sponsorem nagród była p. Elżbieta Szomko. Galeria

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!!!