http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_289/bal_karnawaowy03.jpgW Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Sokółce, w dn. 17.02.2015 r., w godz. 17.00-20.00, odbył się coroczny, wyczekiwany od wielu tygodni bal karnawałowy dla wychowanków internatu.

Gdy wybiła godzina 17.00 nasz Ośrodek zamienił się w magiczny, kolorowy świat. Wychowankowie przebrani w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawili się w rytm muzyki, którą zapewniało dwóch wychowanków z internatu DJ Jarek i DJ Luki.

Wychowankowie aktywnie i z wielką ochotą brali udział w przygotowanych grach i quizach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soku. Bal odbył się w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami na wszystkich twarzach. Na koniec tradycyjnie jury w składzie: p. Ewa Wińska,  p. Zyta Biernacka oraz p. Katarzyna Bubieniec  nagrodziło wychowanków za zabawę, jak również ogłosiło werdykt wyboru Króla i Królowej Balu. Wspólna zabawa dała wszystkim wiele radości, a to było głównym celem balu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorem imprezy była p. Katarzyna Dylewska oraz p. Beata Boguszewska