http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/wystawaa.jpgW ramach kontynuacji kilkuletniej współpracy naszej placówki z Biblioteką Dziecięcą w Sokółce, w marcu 2015r. została tam wyeksponowana pokonkursowa wystawa prac plastycznych wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce ph. „Świat wolny od uzależnień” przygotowaną przez p. Beatę Boguszewską i p. Katarzynę Bubieniec.

Celem wystawy była nie tylko prezentacja aktywności plastycznej naszych podopiecznych w środowisku lokalnym, ale też poszerzanie wiedzy na temat zagrożeń wynikających z uzależnień oraz ich negatywnego wpływu na organizm człowieka, zachęcanie uczniów do zachowań prozdrowotnych, oraz promowanie zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień.

Do końca kwietnia można podziwiać niezwykle kolorowe i kreatywne prace naszych uczniów. Serdecznie zapraszamy!