http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

/images/photoalbum/album_295/dzien_zielony10.jpgW dniu 20.03.2015 r. w internacie SOSW uroczyście obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, zainicjowany przez członków Młodzieżowej Rady Internatu pod przewodnictwem jej opiekuna p. B. Tur.
Dzień ten został ogłoszony „Dniem koloru zielonego” co oznaczało, że w naszej garderobie miał dominować kolor zielony i wiosenne akcenty. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i przygotowali zielone przypinki, nakrycia głowy i inne elementy a niektórzy wychowankowie a nawet wychowawcy od stóp do głów wystąpili w kolorze zielonym.

Członkowie MRI przygotowali swoim młodszym kolegom „zielone zagadki” a każda dobra odpowiedź była nagradzana niespodzianką - czyli świeżym owocem lub warzywem oczywiście w kolorze zielonym.

Po śniadaniu wszyscy „zieloni” wychowankowie otrzymali słodycze za swoje pomysłowe przebrania i zielone akcenty a następnie pozowali wspólnie do pamiątkowych zdjęć