http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_296/sdc17791.jpgTradycyjnie, jak co roku przed świętami Wielkanocnymi, w dniu 31 marca cała społeczność ośrodka oraz zaproszeni goście - ks. Dziekan Józef Kuczyński oraz Starosta Sokólski – pan Piotr Rećko zgromadzili się na spotkaniu wielkanocnym. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia w wykonaniu uczniów pt. „Przez krzyż do chwały”. Celem spotkania była nie tylko integracja społeczności placówki, ale też wspólne kultywowanie polskich tradycji związanych z obchodami najstarszego i najważniejszego dla chrześcijan święta - Zmartwychwstania Pańskiego.

Następnie wszyscy zasiedli przy wielkanocnym stole zastawionym wielkanocnymi przysmakami. Były świąteczne życzenia oraz dzielenie się jajkiem.

Na zakończenie spotkania wszyscy pracownicy ośrodka zostali obdarowani skromnymi upominkami a uczniowie otrzymali świąteczne słodycze od wielkanocnego Zajączka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizatorzy: p. Małgorzata Zajczyk, p. Iwona Gieniusz, p. Agnieszka Ambrożko, p. Beata Mozolewska