http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/20150429_094805.jpgUczennica szkoły podstawowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce Sylwia została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Wielkanocne Klimaty” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Komisja konkursowa po obejrzeniu 298 prac nadesłanych z 46 placówek oświatowo-wychowawczych miasta Białegostoku i województwa podlaskiego, postanowiła w kategorii – szkoły podstawowe nagrodzić pracę Sylwii wykonaną  pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko.

W dniu 29.04.2015r. na apelu ogólnoszkolnym społeczność ośrodka nagrodziła brawami laureatkę Sylwię, która z rąk nauczycielki Elżbiety Szomko odebrała dyplom i nagrodę. Gratulujemy talentu i sukcesu!

Elżbieta Szomko

http://www.soswsokolka.pl/images/news/dyplom_sylwia.jpg