http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_308/dscn1691.jpgChętni uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce we współpracy z nauczycielką Elżbietą Szomko przystąpili do udziału w Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Filię Biblioteczną Nr 1 w Sokółce. Zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu promującego bibliotekę i czytelnictwo przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych. Dziewięciu uczniów - Sylwia, Ania, Karol, Kamila, Paweł, Dominika, Jarek , Paweł, Andrzej przystąpiło do realizacji plakatów. To bezcenne, że uczniowie doceniają wartość książki oraz instytucji, w której mogą z niej korzystać.

13.05.2015 r. w Filii Bibliotecznej Nr 1 w Sokółce odbyło się podsumowanie konkursu. Miło nam jest podzielić się dobrą informacją:

  • Dominka z klasy V Szkoły Podstawowej zajęła III miejsce
  • Sylwia z klasy V Szkoły Podstawowej - wyróżnienie
  • Karol z klasy VI Szkoły Podstawowej - wyróżnienie
  • Jarosław z klasy III Gimnazjum - wyróżnienie

Wszystkie nagrodzone prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko. Laureatka nagrodzona otrzymała nagrodę książkową, a wyróżnieni uczniowie dyplomy. W uroczystym rozdaniu nagród uczniowie uczestniczyli pod opieką nauczycielki Lili Zajkowskiej. To był bardzo miły dzień, który utwierdził nas w przekonaniu, że warto starać się i rozwijać, bo to w konsekwencji przekłada się na sukces. Gratulujemy! Zdjęcia

Lila Zajkowska
Elżbieta Szomko