http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_313/20150512_105639.jpgDnia 12 maja 2015r. uczniowie klasy II-III SP/I-III SP w składzie: Agnieszka, Iza, Kacper, Kuba, Artur, Bartek wzięli udział w VI Konkursie Tańca ph.: „Baw się i tańcz” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim. 6-osobowa grupa z naszej placówki pod kierunkiem pań: Marty Biedź i Marty Kawrygo-Leonowicz zaprezentowała taniec: „Pszczółki”.

W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież z 8 placówek specjalnych województwa podlaskiego, tj.: Białegostoku, Wasilkowa, Sokółki, Hajnówki oraz Bielska Podlaskiego. W kategorii inscenizacja taneczna zajęliśmy zaszczytne III miejsce. Do Sokółki wróciliśmy z uśmiechem na twarzy oraz z nagrodami książkowymi. Zdjęcia