http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_326/konkurs_umiech_7.jpgMiło nam poinformować o kolejnym dużym sukcesie plastycznym naszej uczennicy Dominiki. Tym razem było to zajęcie I miejsca w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uśmiech otwiera wszystkie serca” pod hasłem „Szczęśliwe chwile”. Nasza laureatka zdobyła główne miejsce w kategorii Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Pracę przygotowała pod kierunkiem p. Ewy Wińskiej.

3 czerwca 2015 roku w siedzibie organizatora - Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Sokółce odbyło się rozdanie nagród i wręczenie dyplomów uczestnikom.  Na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu przybyli tegoroczni laureaci wraz z opiekunami.

Gościem specjalnym był Wiceburmistrz Sokółki p. Adam Kowalczuk, który wręczał nagrody razem z organizatorkami: p. Lucyną Szymańską oraz p. Elżbietą Szomko. Starostę Sokólskiego p. Piotra Rećko reprezentował pracownik Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa. Wydarzenie uświetnił występ przedszkolaków z grupy Bratków, które pod czujnym okiem swoich pań zaprezentowały piękny taniec z chustami oraz zaprosiły wszystkich zebranych, do ruchowej improwizacji piosenki.

Po gratulacjach, wręczeniu nagród oraz wspólnej zabawie i poczęstunku, był czas na podziwianie prac nadesłanych z całej Polski. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a kilkuosobowa komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były równie kolorowe i piękne, a hasło „Szczęśliwe chwile” uczestnicy interpretowali bardzo pomysłowo.

Pozostali uczniowie i opiekunowie z naszego ośrodka otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zdjęcia

Ewa Wińska