http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_333/sdc18498.jpg

„Ostatni szkolny dzień,

rozstania nadszedł czas….”

W piątkowy ranek 26.06.2015r. zebrani na placu przed szkołą uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i rodzice ostatni raz w tym roku szkolnym usłyszeli szkolny dzwonek. Gdy Poczet Sztandarowy wprowadził Sztandar Ośrodka, Poczet Flagowy zawieszał flagę na szczycie masztu uczniowie, kadra i rodzice uroczyście odśpiewali hymn państwowy. Zgromadzonych powitała pani Dyrektor i pani Kierownik internatu. Następnie pani Dyrektor Ośrodka odczytała listy i przemówienia okolicznościowe. Kolejnym punktem było rozdanie przez wychowawców klas świadectw i nagród książkowych absolwentom kończącym w tym roku naszą szkołę oraz najlepszym uczniom. Uczniowie ci złożyli pamiątkowe podpisy w szkolnej kronice.

            Po części oficjalnej nasi absolwenci i uczniowie kończący etapy edukacyjne złożyli uroczyste ślubowanie. Tegoroczną uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetniła część artystyczna w wykonaniu naszych absolwentów oraz solowy występ muzyczny Mateusza, ucznia kl. 1 PdP. W imieniu kolegów i koleżanek oraz kadry Mateusz pożegnał się w szczególności z tymi, którzy dziś po raz ostatni przekroczyli szkolny próg jako uczniowie SOSW w Sokółce:

„Upływa szybko życie,

Jak potok płynie czas,

Za rok, za dzień, za chwilę,

Razem nie będzie nas.

Więc kiedy dziś stajemy

Już u rozstaju dróg,

Idącym w świat z otuchą,

Niech błogosławi Bóg.”

Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami rozeszli się do klas, aby odebrać wyczekiwane świadectwa. Jeszcze tylko ostanie w tym roku szkolnym uwagi, uśmiechy, życzenia i nadejdą upragnione…WAKACJE!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje !!!

Beata Boguszewska