http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_339/76_rocznica2.jpgW 76 rocznicę wybuchu II wojny światowej, pod Pomnikiem Wolności w Sokółce zebrali się przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy, służb mundurowych oraz delegacje z miejskich szkół. Nasz ośrodek reprezentowali uczniowie: Martyna, Karolina Sandra, Justyna oraz Paweł pod przewodnictwem pani dyrektor Marty Tolko-Kuziuta i p. Ewy Wińskiej. Przy dźwięku syren uczczono minutą ciszy pamięć ofiar II wojny światowej. Następnie delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze. Zdjęcia

Nie można zapominać o tak ważnych wydarzeniach, które zaważyły o losach milionów ludzi na całym świecie. My także o nich pamiętamy. Oby ta gorzka lekcja historii była przestrogą dla przyszłych pokoleń i nigdy się nie powtórzyła.

Ewa Wińska