http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_341/narodowe_czytanie2.jpgW poniedziałkowy poranek 07.09.2015r. w świetlicy SOSW zgromadziła się cała społeczność naszego Ośrodka, by wysłuchać fragmentów „Lalki” B. Prusa w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszego Ośrodka. Poznaliśmy także życiorys Bolesława Prusa i obejrzeliśmy wystawę reprodukcji obrazów Warszawy z czasów „Lalki”. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymali znaczki-nalepki związane z tym wydarzeniem, a wszyscy odbicie pamiątkowe pieczęci.

Akcję Narodowego Czytania w naszym Ośrodku przygotowały panie: Katarzyna Zalewska – nauczyciel języka polskiego oraz Agnieszka Ambrożko - bibliotekarka.

Bierzemy udział w Narodowym Czytaniu po raz drugi. Nasi uczniowie chętnie angażują się w różne przedsięwzięcia, które mogą pokazać im różne barwy świata. Zdjęcia