http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_348/dsc_0041.jpgW dn. 16.09.2015r. dzieci i młodzież naszego internatu spotkali się wspólnie z wychowawcami na ognisku, zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Internatu pod opieką p. B. Tur. Była to okazja do poznania się i integracji z nowymi wychowankami. W roku szkolnym 2015/2016 do naszej społeczności dołączyli: Tomasz, Gabriela i Magdalena.

Spotkanie integracyjne przy ognisku było połączone z realizacją projektu ph. „Jestem bezpieczny” a tematyką spotkania było bezpieczeństwo na placu zabaw „Baw się i bądź bezpieczny”. Nie zabrakło takich atrakcji jak wspólne śpiewanie, zabawy z chustą Klanzy na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek. W formie ciekawej pogadanki przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego korzystania z placu zabaw. To ciepłe, wrześniowe popołudnie upłynęło nam w miłej i przyjaznej atmosferze.