http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_347/internat_018.jpgW internacie SOSW na wesoło rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2015/2016. Mamy tu nie tylko obowiązki i zadania, ale też czas na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę, o organizację których dbają nasi wychowawcy.

W pierwszych tygodniach po rozpoczęciu roku szkolnego uczestniczyliśmy w dyskotece integracyjnej, zorganizowanej specjalnie na przywitanie nowoprzybyłych wychowanków. Wykorzystując ciepłą, jesienną pogodę odwiedziliśmy sokólski zalew. Nie zabrakło też atrakcji dla amatorów sportu i wysiłku fizycznego. Nasi wychowawcy zorganizowali nam integracyjne zmagania sportowe, przy których było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Zdjęcia