http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_356/otrzsiny_043.jpgW dniu 08.10.2015 r. w internacie SOSW w Sokółce odbyły się uroczyste otrzęsiny nowych wychowanków, przygotowane i przeprowadzone przez MRI pod opieka p. B. Tur. Podczas otrzęsin Magdalena, Gabriela, Justyna i Tomasz dołączyli do naszej internackiej wspólnoty.
Tego popołudnia członkowie MRI wcielili się w role króla, królowej oraz błaznów, kata i damę dworu, i przygotowali naszym nowicjuszom nie lada zadania - wyzwania.

Król Andrzej i królowa Anna wraz z opiekunem powitali nowych wychowanków i zaprosili do udziału w przygotowanych konkurencjach, w których trzeba było wykazać się sprawnością fizyczną, wiedzą, talentem plastycznym, tanecznym, wyobraźnią, a nawet dobrym smakiem. Przygotowane zadania tj. „zgadnij co jest w worku”, „ułóż wyraz z rozsypanki”, „narysuj na balonie portret swego wychowawcy”, „zgadnij co to za smak”, sprawiły wiele radości. Nasi nowi koledzy wspaniale przeszli wszystkie próby i w nagrodę już pełnoprawnie dołączyli do naszej społeczności, zostając uroczyście mianowani przez króla i królową- wychowankami internatu SOSW. Uroczyste otrzęsiny zakończyły się dyskoteką dedykowaną naszym nowym kolegom, którą przygotowali najstarsi wychowankowie. Zdjęcia