http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_362/dsc00242.jpg27.10.2015 r. Szkolny Klub Wolontariusza z opiekunem Elżbietą Szomko zorganizował zajęcia w Smykolandiii dla grupy najmłodszych uczniów naszego ośrodka. Wyjście do krainy zabaw było możliwe dzięki uprzejmości właścicielki Smykolandii Pani Marty Halickiej, której serdecznie dziękujemy jak również współpracy z wychowawczynią klasy II-III SPU i II-III SPL panią Martą Januszkiewicz.

Czujemy się szczęśliwi i usatysfakcjonowani, że dostarczyliśmy tak wiele pozytywnych emocji naszym najmłodszym koleżankom i kolegom. Fajnie było wspomagać i obserwować tańczącego w świetle migających kolorowych neoników Bartka, wspinającą się po linie lub ściance wspinaczkowej Izę, korzystającego po raz pierwszy z trampoliny Tomka, zanurzającego się w basenie z kulkami Sławka, pokonującego dwupoziomowy, kolorowy tor przeszkód Kacpra, korzystającego z gier elektronicznych Kubusia.

Służyliśmy pomocą przy czynnościach samoobsługowych jak również podróżując komunikacją miejską. Dobrze jest nieść pomoc innym i czuć się potrzebnym chociaż taka pomoc nie zawsze jest łatwa, ale uśmiech najmłodszych koleżanek i kolegów jest darem bezcennym. Zdjęcia.

Szkolny Klub Wolontariusza z opiekunem
Elżbietą Szomko