http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/001.jpgMiło nam poinformować, że nasz uczeń Andrzej został wyróżniony w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój drukowany Świat” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie we współpracy z Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu.  Pracę techniką grafiki uczeń wykonał pod kierunkiem p. Beaty Tur. Z informacji przesłanej od organizatora wiemy, że na konkurs wpłyneło 357 grafik z 30 placówek z Polski. Nasz laureat zostall wyróżniony w kategorii 14-16 lat i poza nagrodami jego praca została zaprezentowana podczas Festiwalu Grafikalia 2015. Nadmieniamy, że to kolejny sukces Andrzeja pod kierunkiem pani Beaty w dziedzinie grafiki. Gratulujemy życząc dalszych efektów! 

http://www.soswsokolka.pl/images/news/dsc_0098.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/news/dsc_0100.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/news/dsc_0103.jpg