http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_364/20151029_101354.jpgW dniu 29.10.2015r. na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce grupa wychowanków z naszego Ośrodka wraz z rówieśnikami z Białegostoku, Bielska Podlaskiego i Siemiatycz uczestniczyła w Grze Miejskiej.

Celem wspólnej zabawy było rozwijanie umiejętności poruszania się w terenie przy pomocy mapy miasta oraz zdjęć instytucji znajdujących się w Hajnówce. Ponadto uczestnicy wykonywali zadania czekające na nich w wyznaczonych punktach. W trakcie zabawy ustalono zasady ruchu drogowego.

Podsumowaniem Gry Miejskiej było ognisko integracyjne z regionalnymi przysmakami oraz śpiewy z akompaniamentem gitary. Organizatorzy nagrodzili wszystkich dyplomami uczestnictwa, medalami i breloczkami odblaskowymi. Opiekę nad naszymi uczniami sprawowały panie Zyta Biernacka i Ewa Wińska. Zdjęcia

Zyta Biernacka
Ewa Wińska