http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_371/img_9379.jpgWe wtorek (17.11.2015r.) dzieci z Klubu Wolontariusza z Przedszkola Nr 1 odwiedziły wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Przedszkolaków już w progu ośrodka powitaliśmy bardzo serdecznie Starsi koledzy i koleżanki służyli im swoją pomocą w szatni.

W świetlicy zabrali się licznie wychowankowie SOS-W wraz z nauczycielkami by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez gości. Mali aktorzy wystąpili z teatrzykiem pt. „Rzepka” oraz z krótkim pokazem umiejętności tanecznych. Przedszkolaki mieli również przygotowane niespodzianki – pluszaki dla najmłodszych uczniów SOS-W. Z kolei na przedszkolaki czekał słodki poczęstunek.

Zbliża się koniec projektu, w którym Przedszkolny i Szkolny Klub Wolontariusza współpracowały ze sobą. Dzieci z obu placówek nawiązały bardzo przyjazne stosunki i dlatego planujemy dalszą współpracę z Klubem Wolontariusza z Przedszkola Nr 1 pod opieką Pani Edyty Kondrat i Wioletty Szczęsnowicz. Na zakończenie projektu przekazaliśmy na kiermasz przedszkolny ozdoby choinkowe wykonane przez naszych wychowanków pod kierunkiem Pani Beaty Mozolewskiej, Pani Ewy Sokolewicz i Pani Elżbiety Szomko. Zdjęcia

 Szkolny Klub Wolontariusza z opiekunem Elżbietą Szomko