http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_373/wycieczka_do_biblioteki_045.jpgW ramach Rządowego Programu ph. „Książki naszych marzeń”, do którego przystąpiła nasza placówka oraz wieloletniej współpracy z Oddziałem dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce, w dn. 25.11.2015 r. została zorganizowane wyjście na wystawę plastyczna ph. „Jesień w poezji i w oczach dzieci z SOSW w Sokółce”. W przedsięwzięciu wzięła udział grupa uczniów ze  Szkoły Podstawowej Ośrodka pod opieką p. B. Boguszewskiej i K. Bubieniec.

Wychowankowie z zainteresowaniem obejrzeli wyeksponowaną wystawę plastyczną, rozpoznając na niej prace swoje i kolegów. Mieli możliwość również zwiedzania biblioteki, obejrzenia zgromadzonych książek i czasopism oraz zapoznania z praca bibliotekarza. W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia p. bibliotekarka zorganizowała naszym wychowankom ciekawe i atrakcyjne zajęcia tematyczne dotyczące historii powstania tej popularnej na całym świecie maskotki, z elementami działań plastycznych i wspólnej zabawy oraz zaprosiła wszystkich do obejrzenia specjalnej wystawy książek i czasopism poświeconych naszym słodkim pluszakom. Spotkanie zakończyło się słodką niespodzianką w formie „misiowych słodyczy”. Zajęcia przeprowadzone były w ramach promocji czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci. Zdjęcia