http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_375/andrzejki_2015_024_t2.jpg„Hokus pokus, mary dary
Niech się spełnią nasze czary”

W dniu 26.11.2015 r. w internacie SOSW w Sokółce odbyła się impreza andrzejkowa z udziałem naszych absolwentów: Adriana, Wojtka, Łukasza, Krzysia, Justyny i Moniki. Tego wieczoru w świetlicy szkolnej rządziły czarownice, w których postacie wcieliły się wychowawczynie: Beata Boguszewska, Katarzyna Bubieniec i Małgorzata Hołownia- Iwanow - organizatorki imprezy. Wspierały je dzielnie małe czarownice pomocnice: Agnieszka i Sylwia. Wszyscy uczestnicy imprezy zostali wprowadzeni w mroczny i tajemniczy nastrój. Warunkiem wzięcia udziału we wspólnej zabawie i wróżbach było zjedzenie „zębów wampira Draculi”.

Konkursy przeplatane były zabawą przy muzyce dyskotekowej. W przerwie nasi absolwenci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez p. Bożenę Rećko. Chętni mogli nauczyć się pląsu „Taka mała czarownica”. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych były szable z balonów wyczarowane przez panie: Kasię i Małgosię.

Ten magiczny wieczór pozostanie nam długo w pamięci. Kolejny już za rok… Zdjęcia

Katarzyna Bubieniec
Beata Boguszewska
Małgorzata Hołownia-Iwanow