http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_377/1-pb260155.jpgW dniu 26 listopada odbył się V Podlaski Memoriał Waldemara Kikolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody te stały się tradycją organizatora i gospodarza – Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. W. Kikolskiego w Białymstoku, który obchodził swoje patronalne święto i zintegrował środowiska osób niepełnosprawnych.
Sportowe zmagania sztafet mieszanych z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 im Jana Pawła II w Białymstoku, Zespołu Szkół nr 11 w Białymstoku, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sokółce oraz gospodarzy przebiegały na murawie opodal szkoły. Zawodnicy wykazali ogromne zaangażowanie i wolę walki. Rywalizacja przebiegała we wspaniałej atmosferze, zgodnie z duchem fair play.

Naszą placówkę reprezentowali: Justyna z klasy III SPL, Iza z klasy III SPL, Agnieszka z klas IV SPL, Artur z klasy IV SPL, Mirek z klasy V SPU, Kamil z klasy III SPU pod opieką Elżbiety Margielewicz i Małgorzaty Zajczyk. Drużyna zdobyła III miejsce w kategorii: szkoła podstawowa. Zdjęcia

Zwycięzcom gratulujemy!

Elżbieta Margielewicz