http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

/images/photoalbum/album_381/mikoajki2015_001.jpgŚwięty Mikołaju
Na Ciebie czekamy
Przez okno zmarznięte
Ciągle wyglądamy…

W dniu 07.12.2015 r. członkowie Młodzieżowej Rady Internatu SOSW w składzie: Ewa, Dominika, Paweł, Andrzej, Ania i Martyna pod przewodnictwem opiekuna - pani kierownik Beaty Tur zorganizowali Mikołajki dla całej społeczności internatu.

Po powrocie z kolacji naszych wychowanków powitał cały zastęp św. Mikołaja w otoczeniu pracowitych elfów, który przybył na tę okazję prosto z Bieguna Północnego. Wszyscy byliśmy ogromnie zaskoczeni taką niespodzianką, a niektóre maluchy nawet przestraszone. Święty Mikołaj - Andrzej, nie zapomniał o żadnym z nas i wręczył wyczekiwane prezenty, ale nie tak od razu, bo naszym zadaniem było ubranie choinki w bożonarodzeniowe ozdoby. W nagrodę każdy otrzymał mikołajowe słodycze oraz przybory szkolne. Kiedy wszyscy zostali już obdarowani, św. Mikołaj wyruszył w powrotną drogę. Do nas wróci ponownie już w Wigilię. Zdjęcia

Do zobaczenia Święty Mikołaju!