http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_391/20151203_090831.jpgDnia 13 listopada 2015 r. przedstawiciele uczniów  szkoły podstawowej wraz z opiekunami panią Agnieszką Ambrożko i panią Katarzyną Zalewską, odwiedzili Księgarnię „A ku ku”.
Z pomocą przemiłych pań prowadzących księgarnię dzieci, zgodnie z listą lektur wskazanych w plebiscycie, dokonały zakupu książek. Było to ogromne przeżycie dla niektórych z nich, ponieważ po raz pierwszy byli w księgarni i mogli samodzielnie wybierać książki.

Panie przybliżyły nam pracę księgarza oraz wręczyły każdemu dziecku niespodziankę w postaci świątecznego ołówka. Dziękujemy przemiłym paniom z księgarni za okazaną uczniom pomoc i miłe przyjęcie.

Uczniowie, po powrocie do szkoły, zaprezentowali zakupy swoim mniej sprawnym kolegom. Było przy tym wiele uśmiechów i radości, dzieci cieszyły się że będą miały tak wiele nowych, kolorowych książeczek, będą mogły rozwijać swoje hobby. 

Dzięki pozyskaniu nowych pozycji do biblioteki szkolnej nasi uczniowie doświadczą przyjemności z czytania, odkryją w nim atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy o świecie, rozwijania zdolności i zainteresowań, a także spędzania wolnego czasu. Zdjęcia

                                                            Agnieszka Ambrożko, Katarzyna Zalewska