http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/20151203_083021.jpgGrudzień dla wielu uczniów ze szkoły podstawowej jest miesiącem pełnym magii  i radości. To czas wykonywania ręcznych pocztówek bożonarodzeniowych, ozdób choinkowych, czy też świątecznych dekoracji klasowych. Taka dekoracja „drzewko wigilijne” powstało na zajęciach z arteterapii w klasie 3-5 SPU, do wykonania której potrzebowaliśmy dłoni, nożyczek, kleju, papierów kolorowych i brokatowych. Uczniowie mieli za zadanie odrysować na kartkach koloru zielonego swoje dłonie, po czym je wyciąć, następnie na szarym papierze ułożyć z nich kształt choinki i przykleić. Wielką radość sprawiło nam dekorowanie choinki. Z papierów brokatowych powstały piękne łańcuchy i ozdoby choinkowe, które przykleiliśmy na nasze drzewko.

Agnieszka Ambrożko

 

http://www.soswsokolka.pl/images/news/20151203_082924.jpg