http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/konkurs_swieta32.jpgGrudzień to radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie i wszystko, co z nim związane – wigilijną kolację, choinkę, rodzinną atmosferę.

Nasi uczniowie również czekają na te wyjątkowe chwile. Swoje odczucia i emocje wyrazili przepięknie w pracach plastycznych, które zostały wyróżnione w Międzyszkolnym Konkursie Wkrótce Święta.

Pod opieką Pani Elżbiety Szomko, Dawid, Piotr i Ania stworzyli własne, pełne ciepła i miłości interpretacje bożonarodzeniowych tradycji. Ich trud i zaangażowanie zostały docenione. Dnia 16. XII. 2015 zostali zaproszeni do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, gdzie, po krótkiej części artystycznej,  uroczyście wręczono im dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy. Zdjęcia

Agata Gieniusz