http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_398/bal_karnawaowy_2016_036.jpg21.03.2016r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Bal Karnawałowy ph „Zabawa na 102”. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka oraz kultywowanie tradycji związanych z karnawałem. Podczas balu tradycyjnie ogłoszony był konkurs na zwycięską grupę. Jury oceniało udział i zaangażowanie wychowanków w trakcie zabawy. Grupy przedstawione były w sposób humorystyczny: jako kucharze – gr. I, szaleni naukowcy – gr. II, krasnale – gr. III i farmerzy – gr. IV.

Podczas prezentacji poszczególnych grup można było zobaczyć m. in. profesjonalne przygotowywanie naleśników, wybuchający wulkan, taniec krasnali oraz pracę na roli. Wszyscy bawili się chętnie i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegał końca, jury wytypowało zwycięską grupę. Na podium stanęła grupa IV – farmerzy, którzy zostali uroczyście odznaczeni zwycięską szarfą. Wszystkie grupy biorące udział w balu otrzymały nagrody pozyskane od sponsora.

Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić. Kolejny Bal Karnawałowy już za rok! Organizatorami imprezy były panie K. Dylewska i B. Boguszewska. Zdjęcia

Katarzyna Dylewska