http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_402/img_1183.jpg„Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!” 

12 lutego 2016 roku świetlica Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pękała w szwach, a wszystko za sprawą Walentynkowego Spotkania Integracyjnego zorganizowanego przez nauczycielkę Elżbietę Szomko we współpracy z Uczniami Szkoły Podstawowej w Geniuszach pod opieką Pani Dyrektor Katarzyny Szafran i nauczycielki Pani Bożeny Łubnickiej. Przedsięwzięcie odbyło się dzięki współpracy ze Starostą Powiatu Sokólskiego Panem Piotrem Rećko.

Młodzież z Geniusz zadbała o nietuzinkowy program artystyczny na ten dzień m.in; quiz walentynowy, zabawa towarzyska „Ludzie do ludzi”, „Krążące serduszko”, zabawa sprawnościowa „Limbo”, kolorowe walentynkowe wróżby i liczne konkursy ze słodkimi niespodziankami: „Pierniki z czekolady”, „Taniec na gazecie”, „Plakat Walentynowy”. Uczniowie ośrodka aktywnie włączyli się do zabaw, które dostarczyły im wielu pozytywnych emocji.

Pokazaliśmy swoją placówkę młodzieży z Geniusz i krótko opowiedzieliśmy o szkole i internacie, i jak wzorowi gospodarze zaprosiliśmy gości na poczęstunek. Walentynkowe spotkanie było działaniem na rzecz międzyśrodowiskowej wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności służące zarówno wzbogacaniu wiedzy jak i wzajemnemu poznaniu i integracji. Jesteśmy zgodni, że tam, gdzie ludzie znają się i lubią – żyje się lepiej. Zdjęcia

Organizator: Elżbieta Szomko