http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_405/smykolandia6.jpgW tym lutowym tygodniu odwiedziliśmy Smykolandię w Sokółce dzięki uprzejmości jej właścicielki Pani Marty Halickiej, która po raz kolejny zasponsorowała bezpłatna zabawę uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Bawiliśmy się w towarzystwie przedszkolaków z Przedszkola nr 1 pod opieką Pani Edyty Kondrat dzięki wsparciu Pani Dyrektor Barbary Dubrówko.

Zabawa to ważna forma aktywności, a nasza dodatkowo uczy i integruje środowiska ośrodka i przedszkola. Dzieciaki wybierały formy aktywności, które lubią i które im sprawiają największą przyjemność. Stąd też jedne pokonywały tor przeszkód, a inne : skakały na trampolinie, wspinały się na linie lub ściance wspinaczkowej, bawiły się w kącikach tematycznych, spędzały czas w basenie z kulkami. Dużą popularnością cieszyła się sala dyskotekowa. Czas upływał nam zbyt szybko, ale w dobrych nastrojach Sylwia, Karol, Justyna, Iza, Kacper wrócili do ośrodka pod opieką Pani Elżbiety Szomko.

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Halickiej za umożliwienie nam zabawy i edukacji w tak atrakcyjnej dla dzieci formie. Zdjęcia

 

Sokółka 18.02.2016                                                         Organizator : Elżbieta Szomko