http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_407/wyjscie_do_odjazdowa_019.jpgW dniu 23.02.2016 r. wychowankowie internatu SOSW za swoje dobre zachowanie zostali nagrodzeni wyjściem do centrum zabaw „Odjazdowo” w Sokółce. Najwięcej punktów w konkursie „Zbieram punkty na nagrody” zdobyli Michał, Justyna, Paweł i Kamil z grupy I, Krzysztof, Sylwia, Mirek, Agnieszka z grupy II oraz Patryk, Iza z grupy III. W „Odjazdowie” czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, które zapewniły im fantastyczną zabawę. Każdy miał okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania torów przeszkód, tuneli i zjazdów pontonem.

Wiele emocji towarzyszyło rozgrywkom w hokeja stołowego, koszykówkę, na podłodze interaktywnej oraz w kąciku zabaw. Opiekunami grupy były wychowawczynie internatu - p. K. Bubieniec i B. Boguszewska.

Dzięki uprzejmości gospodarzy „Odjazdowa”, którzy gościnnie przyjęli naszą grupę wychowankowie internatu w bardzo atrakcyjny sposób spędzili to popołudnie. Dziękujemy za życzliwość. Dzieci natomiast doświadczyły, że dobre zachowanie zawsze się opłaca, dlatego warto się starać! Zdjęcia