http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_408/20160224_164041.jpg24.02.2016 r. wychowankowie grupy I i II internatu pod opieką p. Bożeny Rećko i p. Małgorzaty Hołowni-Iwanow wybrali się na wystawę plastyczną do Sokólskiego Ośrodka Kultury. Była to dobra okazja do tego, aby utrwalić zasady kulturalnego i bezpiecznego poruszania się środkami komunikacji miejskiej. W SOK czekała już na naszą grupę p. Ewa Petelczyc, która przybliżyła nam postać p. Małgorzaty Miecielskiej-Maksimowicz autorki wystawy malarstwa ,,Uroki Czarnej Hańczy”. Pani Małgorzata z zawodu jest architektem, a malowanie obrazów jest jej pasją.

Czarna Hańcza to rzeka, która płynie przez Białoruś aż na Pojezierze Augustowskie. Wystawa nas urzekła. Podziwialiśmy na niej wiosenne, jesienne i zimowe pejzaże, a także obrazy przedstawiające samą roślinność i owady. Zostały one namalowane przez autorkę w latach 2014-2015. Zdjęcia

Małgorzata Hołownia- Iwanow
Bożena Rećko