http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/20160318_113517.jpg18.03.2016r. mogliśmy podziwiać Teatrze Internetowym TVP dl Szkół  znakomity spektakl Teatru Groteska pt. „O Kasi, co gąski zgubiła”. Była to opowieść o gęsiareczce Kasi, której gąski porwał Wilk głodomór. „Zrozpaczona zniknięciem gąsek dziewczynka wyrusza w drogę, by je odnaleźć. W poszukiwaniach pomagają jej napotkani ludzie, zwierzęta i skrzaty – to dzięki ich życzliwości historia kończy się szczęśliwie. Wędrując z Kasią, spotkaliśmy szereg przyjaznych postaci: gospodynię Matuskę, Kowala Ambrożego i jego żonę Kowalową Ambrożynę, odważnego Jasia Juhasa, leśne Skrzaty”. Spektakl przypadł do gustu, szczególnie najmłodszym widzom.

Organizatorzy: Marta Tolko-Kuziuta, Marta Kawrygo-Leonowicz