http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_414/wielkanoc7.jpgDnia 22 marca 2016 roku w SOSW zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne zorganizowane przez p. Grażynę Tymoszuk, p.Martę Januszkiewicz, p. Magdę Słyż i p. Martę Kawrygo-Leonowicz. Zaproszeni goście: Starosta Sokólski Piotr Rećko, ks. dziekan Józef Kuczyński, ks. Bogusław Urban i cała społeczność Ośrodka zebrali się, aby wspólnie podzielić się symbolicznym jajkiem.

Na początek odbyła się część artystyczna wprowadzająca w atmosferę Świąt Wielkanocnych przypominająca o pięknych polskich tradycjach. Po wspólnej modlitwie goście oraz pani dyrektor złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Ks. Józef Kuczyński został obdarowany drobnym upominkiem z okazji swoich imienin.

Nie zabrakło również miłej rozrywki dla wszystkich uczestników w formie wielkanocnych zagadek, w których wszyscy chętni i odważni popisali się wiedzą o wielkanocnych akcentach.

Na zakończenie spotkania organizatorki przewidziały także miłe niespodzianki. Zamieniając się w wielkanocne zające obdarowały uczniów czekoladowymi zajączkami i cukierkami od pana starosty, a gości, kadrę i pracowników figurką zajączka. Było bardzo świątecznie i miło. Zdjęcia

„Alleluja biją dzwony!

Alleluja echo głosi!

Chrystus bowiem Zmartwychwstały

W serca nasze pokój wnosi!”