http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/kon_rec.jpgW dniu 19 lutego 2016 r. młodzież z naszej placówki brała udział w XII edycji Integracyjnego Międzyplacówkowego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego pod hasłem: „Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko” w POW „Jedynka”. Wiersze ks. Jana Twardowskiego zaprezentowało ponad 30 uczestników z całego województwa: Augustowa, Różanegostoku, Sokółki, Białowieży, Zaścianek i Białegostoku. Prezentację wierszy uatrakcyjniał występ grupy tanecznej.
Jury po długich obradach nagrodziło i wyróżniło najlepszych. Wśród nich znaleźli się też nasi uczniowie przygotowani przez panie: Katarzynę Zalewską i Martę Kawrygo-Leonowicz. Najwyższe, II miejsce w kategorii do lat 15 zajęła Magda, uczennica klasy pierwszej gimnazjum, wyróżnienie w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Damian, uczeń klasy drugiej zasadniczej szkoły zawodowej oraz Ewa, uczennica klasy trzeciej gimnazjum. Naszym uczniom gratulujemy sukcesów.