http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_422/dscn1531.jpgW dniu 26.04.2016 r. odbył się Dzień Humanistyczny pod hasłem „Baśniowa kraina książek”, który przygotowały panie: K. Zalewska i A. Ambrożko. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną przypominającą znanych twórców baśni. Wspólnie przypominaliśmy najpopularniejsze baśniowe postaci, magiczne przedmioty i miejsca. Następnie cała społeczność ośrodka, aktywnie uczestnicząc w konkursie, mogła sprawdzić znajomość baśni biorąc czynny udział w grach i zabawach związanych z naszym hasłem przewodnim. Wszystkie klasy, od najmłodszych po najstarsze, wykazały się ogromną wiedzą i pomysłowością za co otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę. Zdjęcia

K. Zalewska
A. Ambrożko