http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_429/festiwal1.jpgSześcioosobowa grupa wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Sokółce uczestniczyła w XX Jubileuszowym Festiwalu Piosenki „Złota Nutka” w Suwałkach. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności wokalne na dużej scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Festiwal był doskonałą okazją do wypróbowania swoich sił przed kilkusetosobową publicznością i prezentacji efektów wielotygodniowych przygotowań pod bacznym okiem pań: Zyty Biernackiej oraz Katarzyny Dylewskiej. Mateusz odnosząc kolejny sukces zdobył Nagrodę Dyrektora, a Karolina Kolorową Nutkę.

Nasza młodzież miała okazję do zapoznania się z innymi uczestnikami festiwalu, a tym samym do integracji z nimi podczas wspólnego ogniska, dyskoteki, pokazu tańca z ogniami i kilkugodzinnych warsztatów bębniarskich oraz tanecznych. Podsumowaniem festiwalu była prezentacja zdobytych umiejętności podczas zajęć warsztatowych. Z nowymi doświadczeniami i doskonałym humorem wróciliśmy do Sokółki. Zdjęcia

Katarzyna Dylewska