http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_432/p1060498.jpgW dniu 16-17.05.2016 r. w godzinach 21.00-6.00 rano w internacie SOSW w Sokółce odbyła się noc filmowa, w której wzięli udział najstarsi wychowankowie wszystkich grup internatu wspólnie z organizatorem wychowawcą p. Beata Żółtko. Jednym z głównych celów nocy filmowej było rozwijanie zainteresowania wychowanków filmem, poszerzanie wiedzy z zakresu filmu, wyrabianie umiejętności wyboru oglądanych filmów adekwatnie do wieku. Spędzenie nocy w świetlicy wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie odbyło się bez materacy, koców i poduszek.

Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji, a całości wydarzenia towarzyszyła miła atmosfera. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień po obejrzeniu takich filmów jak „Wkręceni 2”, „Taxi 4”, „Maska Ninja”’ „Szybcy i wściekli 5”, „Wakacje Mikołajka”, „Rabusie Fistaszków”.

Po zakończonym wielogodzinnym seansie, zmęczeni i śpiący wychowankowie ruszyli na zasłużony odpoczynek. Zdjęcia