http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_439/20160509_120909_resized.jpgW czerwcu 2016 roku pięciu uczniów SOS-W pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko wzięło udział w „Giełdzie Talentów” zorganizowanej przez Gimnazjum Specjalne nr 1 w Różanymstoku.

Budujące było hasło przewodnie Konkursu „ Miłosierdzie jest podstawowym prawem, które mieszka w sercu każdego człowieka, gdy patrzy on szczerymi oczami na swojego brata, którego spotka na drodze życia”.
Słowa Papieża Franciszka zainspirowały naszych uczniów i pozwoliły na powstanie prac tematycznych min: odwiedzaj chorych i potrzebujących, moja droga życia, spacer z kolegą - nosicielem wirusa HIV, miłosierdzie mieszka we mnie.

Nasza praca została doceniona przez jury konkursu, które przyznało wyróżnienia Sylwii – uczennicy klasy I GU i wyróżnienie Justynie – uczennicy klasy III PDP. Zdjęcia

 

Sokółka 7.06.2016                                                                            Elżbieta Szomko